top of page


Będę mamą...
Dzisiaj znalazłam czas i przestrzeń aby to co ma wypłynąć wybrzmiało zgodnie z zapowiedzią wpisu na Facebooku na temat stawania się mamą, bycia w ciąży, macierzyństwa, oczekiwania na maleństwo. No właśnie ciąża – będę mamą, po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci. Uczucie, które mieści w sobie tyle radości co lęku. Potrzeba zrozumienia i łagodności dla siebie by się w tym odnaleźć. Ciąża to przecież początek jakiejś drogi prowadzi przez szereg doświadczeń wzruszenia, roz
Joanna Jewusiak
5 paź 20226 minut(y) czytania
bottom of page
